KONST / Litografier / Färglitografi 15989324
nr 1598 9324
Kimmo Kaivanto
(1932-2012), Finland
Färglitografi, Kimmo Kaivanto (1932-2012). Signerad, numrerad 10/75, daterad 74 cm, yttermått inklusive ram: 64x90 cm
Kimmo Kaivanto, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2012.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:01:59
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Kimmo Kaivanto
Läs mer om Kimmo Kaivanto